Multicar M31

Multicar M31 v sebe zlučuje multifunkčnosť, hospodárnosť a ovládateľnosť s najvyššími požiadavkami na bezpečnosť a komfort vodiča. Multicar M31 ponúka tri možná miesta pripevnenia pre viac ako 300 druhov nadstavieb, vďaka čomu sa stane práca efektívnejšia a rozmanitejšie. Variabilita a efektívnosť vozidiel Multicar M31 je tiež daná rýchloupínacím systémom SWV 500 s integrovaným zdvíhacím zariadením vpredu a guľovým výmenným systémom vzadu, vďaka čomu možno Multicar M31 efektívne využívať v každom ročnom období v rôznorodom teréne. Kabína vozidla Multicar M31 ponúka najvyššiu bezpečnosť vodiča i spolujazdca. Konštrukcia kabíny Space - Frame bola testovaná certifikačným systémom DEKRA. V porovnaní so svojím predchodcom má Multicar M31 o 0,5 metra lepší výhľad na prednej nadstavby. V prípade Multicar M31 bol výrobcom zvolený silný a zároveň vysoko objemovú sériový motor FPT turbo diesel s výkonom 110 kW (150 HP) - selektívna katalytická redukcia znižuje emisie - spĺňajúce normy EURO VI. Oproti predchodcovi Multicar M31 má vyššie zaťaženie prednej nápravy, ktoré môže dosahovať až 2,7 t, vyšší objem palivovej nádrže 90 litrov, výkonnejšie hydrauliku a komfortnejšie prvky pre obsluhu. Samozrejmosťou je možnosť výberu pohonu, a to z variantov 4x2 alebo 4x4. V prípade potreby možno jednoducho stlačením tlačidla zapnúť pohon na všetky štyri kolesá alebo plazivý chod.

Multicar M31 B

Multicar M31B je základným modelom s robustným podvozkom pre rôznorodé použitie. Disponuje motorom FPT turbo diesel s výkonom 110 kW, spĺňajúci emisie EURO VI. Výkon motora spolu s 5 - rýchlostná prevodovkou umožňuje vodičovi minimalizovať čas strávený na prepravných cestách, a to v maximálnej rýchlosti 90 km / h. Hydraulická bez azbestová spojka, posilňovač bŕzd spolu so systémom ABS zabezpečí vodičovi pohodlnú manipuláciu s vozidlom. Multicar M31 B je vhodný najmä pre stacionárne ovládané nadstavby napr. kontajnerové nosiče, zdvíhacie plošiny, nákladné žeriavy a pod. Celková prípustná hmotnosť Multicar M31 B je až 5,6 t. Jednookruhová hydraulika so zubovým čerpadlom 40-55 l / min - pracovný tlak 200 / 250 bar (závislé od typu).

Multicar M31 C

Multicar M31 C je profesionálnym nosičom nadstavieb s výkonnou hydraulikou pre súbežnú prevádzku na sebe nezávislých nadstavieb. Multicar M31 C ponúka 3 rôzne verzie hydrauliky:
1) 1 - okruhová, zubové čerpadlo, 1 x 55 l, max. Prac. tlak 200 bar
2) 2 - okruhová, dvojité zubové čerpadlo - 2 x 55 l, max. prac. tlak 200/250 bar
3) 2 - okruhová vysokotlakové komfortná hydraulika, axiálne piestové čerpadlo a zubové čerpadlo, 110 l + 34 l, max. Pracovný tlak 300/200

Tento typ Multicar M31 využijete v podmienkach s rôznym využitím. Aj tento typ Multicar M31 ponúka možnosť výberu rázvoru kolies medzi krátkym (2450 mm) a dlhým (2995 mm). V prípade dlhého rázvoru je Multicar M31 C vybavená guľovým výmenným systémom pre rýchlu montáž a demontáž nadstavieb.

Multicar M31 T

V prípade Multicar M31 T sa jedná o špeciálny transportér s elektrickou sklápaciou hydraulikou.
Nadstavbu je možné sklápať pod uhlom 45 ° do všetkých troch smerov. Užívatelia M31 T iste ocenia aj voliteľné zvýšenie predného čela korby a bočných panelov korby. Riadenie s posilňovačom zaistí vodičovi ľahšiu manipuláciu pri práci s vozidlom. Prípustná celková hmotnosť je až 5,6 t so zaťažením zadnej nápravy až 3,67 t (závislé na rýchlosti). Aj v prípade M31 T je samozrejmosťou výber medzi krátkym a dlhým rázvorom a pohonom kolies 4x2 alebo 4x4.

m31


Máte záujem o viac informácií o tomto produkte? Chcete produkt predviesť?
Zaujímajú Vás možnosti financovania?

Kontaktujte nás