Multicar M29

Vozidlá Multicar M 29, to je vysoký výkon na najmenšom možnom priestore. Vďaka jeho kompaktnosti, 392130203 cm (d š v) a obratnosti je vhodným pomocníkom pri čistení ulíc a ciest.
Multicar M 29 je výkonným pomocníkom vo všetkých ročných obdobiach. S plynulým hydrostatickým pohonom s dvomi stupňami, ktoré možno zaradiť aj pri zaťažení, dosahuje na ceste nečakaný výkon. Pri použití systému riadenia všetkých kolies potrebuje k otočeniu polomer len 3,3 m, čím sa stáva ideálnym tiež pre kosenie malých pozemkov alebo čistenie malých prejazdov. K ešte efektívnejšiemu využitiu tohto výkonného nosiča nadstavieb zvolili výrobcovia dieselový motor s výkonom 78kW a momentom 420 (!) Nm pri 1100 ot min so vstrekovaním Common-rail. Najvyššia povolená celková hmotnosť vozidla je až 6 ton a prívesu 3,5 t. Samozrejmosťou je moderná panoramatická kabína v prevedení Space-Frame, vďaka ktorej je zaistený veľmi praktický výhľad na okolie a na nadstavby. Systém ABS pre kotúčové brzdy a pre hydrostatický pohon umožňuje dosahovať prejazdovú rýchlosť až 62 km hod.
Rámová konštrukcia vozidiel Multicar M 29 bola koncipovaná pre rôzne nadstavby. Okrem iného tiež ponúka možnosť inštalácie sacej hadice, čím umožňuje napríklad použitie stredovej kombinácie sekanie a odsávanie.
Vozidlá Multicar M 29 sú nielen kompaktné, výkonné ale aj ekologické. Spĺňajú emisnú normu Euro 6. V plynule regulovateľnom dopravnom režime zníži elektronické riadenie otáčky dieselového motora, tým optimalizuje spotrebu paliva a zníži aj hladinu hluku.

Multicar M29 pre transport

  • Úzkorozchodný transportér
  • S hydrostatickým pohonom

Multicar M29 pre multifunkčné využitie

  • Ako nosič nadstavieb so širokým spektrom možných nadstavieb pri využití výkonnej pracovnej hydrauliky a veľkým množstvom ovládacích okruhov.
  • Výrazná hodnota krútiaceho momentu pohonnej jednotky 420 Nm ho predurčuje k vysokým pracovným výkonom.
  • Dvojaký systém ABS s využitím kotúčových bŕzd a stupňovito nastaviteľným brzdným účinkom umožňuje bezpečne riadiť vozidlo pri neskutočných 62 km/hod. To je pre hydrostat nevídaná hodnota.

M29 produkt

Možnosti prevedenia:

  M29-var-rd  

 

Multicar M29 pre transport
Úzkorozchodný transportér

 
     

Máte záujem o viac informácií o tomto produkte? Chcete produkt predviesť?
Zaujímajú Vás možnosti financovania?

Kontaktujte nás