Kosačky

AS MOTOR new

AS Motor je nemecká rodinná firma sídliaca v obci Bühlertann severne od Stuttgartu s viac než 50-ročnou tradíciou. Jej najvyššou prioritou je dôraz na inováciu, kvalitnú výrobu a spoľahlivosť. Kosačky AS Motor si získali renomé po celom svete ako vysoko výkonné, kvalitné stroje s nízkymi nákladmi na údržbu. Bez ohľadu na to, pred akou výzvou stojíte - vyberiete ak si kosačku od AS Motor, vždy vyberiete správne.

Sortiment ponúkaných strojov AS Motor je veľmi široký a zahŕňa ručne vedené mulčovače aj kosačky so zberom a modely na kosenie vysokej trávy, traktorové kosačky, kladivkové mulčovače, bubnové kosačky a ďalšie špeciálne zariadenia určené do lesa alebo na odstraňovanie buriny.

Servisná a predajná miesta v SR : 

katalog AS Motor 2019.pdf

timan_logo_3

 

Timan je medzinárodná spoločnosť založená v Dánsku, zaoberajúca sa výrobou strojov na údržbu zelene a chodníkov, najmä diaľkovo ovládaných mulčovačov. Jej produkty sú v Európe ponúkané v sieti distribútorov značky AS Motor. Export strojov Timan má vzrastajúcu tendenciu. Návrh, konštrukcia a výroba je sústredená v meste Tim. Timan je značkou dobrej kvality a spoľahlivosti. Pri výrobe používajú sa len tie najlepšie technológie. Aj vďaka tomu stroje od firmy Timan pracujú niekoľko rokov v každodennej prevádzke.