HAKO Citymaster 1250

Hako Citymaster 1200 je úzkorozchodný samozberný zametač s kĺbovým riadením a hydrostatickým pojazdom, ktorý je vďaka svojej konštrukcii, nízkej hmotnosti, úzkemu rozchodu, vysokému výkonu a priaznivej obstarávacej cene vynikajúcim prostriedkom pre údržbu úzkych chodníkov a uličiek, mestských centier, peších zón, obcí či väčších areálov.

Hako Citymster 1200 je tvorený prednou primetacou jednotkou s dvoma kefami s priemerom 900 mm a systémom kropenia kief čistou vodou. Kefy nametajú nečistoty do sacej hubice pred prednou nápravou. Sacia hubica je vybavená otváracia klapkou pre veľké predmety a má šírku 540 mm. Pomocou podtlaku vzduchu, vytváraného ventilátorom v zásobníku na zozbieraný materiál, sú nečistoty dopravované z hubice sacou rúrou, ktorá prechádza cez rám stroja, priamo do nerezového zásobníka. Zásobník s objemom 1 m3 je kompletne zhotovený z nerezového materiálu. Ventilátor je uložený v hornej časti zásobníka tak, aby nedochádzalo ku kontaktu s metenými nečistotami. Výška vyklápanie zásobníka je 1400 mm. Zásobník je tiež vybavený systémom recyklácie vody, ktorá sa po prefiltrovaní cez sitá v zásobníku opätovne používa na zvlhčenie smetí v sacej hubici. Čistá voda pre kropenie kief je v nádrži umiestnená pod kabínou o objeme 180 l. Elektrické čerpadlo je dopravované k tryskám na primetacej jednotke. Vďaka obom vodným systémom je zametanie takmer bezprašné aj v ťažkých podmienkach, čo potvrdzuje aj certifikácia stroja certifikátom PM10.

Stroj môže byť voliteľne vybavený aj ručnou sacou hadicou pre čistenie kanalizačných vpustí alebo horšie prístupných miest. 

Celopresklenná kabína s jedným sedadlom pre obsluhu je navrhnutá pre optimálny výhľad zo stroja. Vyhotovenie kabíny môže byť v troch verziách a môže byť voliteľne vybavená klimatizáciou, vzduchom odpruženým sedadlom a nastaviteľným stĺpikom riadenia. Všetky ovládacie prvky stroja sú ergonomicky rozmiestnené v pracovnom prostredí kabíny, pričom najviac používané ovládače sú v zornom poli vodiča. Vďaka jednoduchému ovládaniu stroja je ovládacích prvkov minimum. Všetky sklá kabíny vrátane okienka pre výhľad na saciu hubicu, sú vyrobené z bezpečnostného skla.

cm 1250


Máte záujem o viac informácií o tomto produkte? Chcete produkt predviesť?
Zaujímajú Vás možnosti financovania?

Kontaktujte nás