Glutton

Elektrický komunálny vysávač Glutton®


Glutton je belgická značka komunálnych vysávačov určených pre údržbu verejných priestranstiev, súkromných objektov aj priemyselných a obchodných areálov.
Glutton sa vyrába v spoločnosti Lange Christian SA v meste Andenne v Belgii. História spoločnosti siaha do roku 1988 s tým, že komunálny vysávač Glutton predstavila už v roku 1995. Od tohoto dátumu je výrobok neustále inovovaný a vyvíjaný tak, aby čo najefektívnejšie slúžil svojmu účelu. Spoločnosť Unikont Group s.r.o. je výhradným dovozcom komunálnych vysávačov Glutton od roku 2019.
Použitie komunálnych vysávačov Glutton: priemyselné a obchodné areály, výstaviská, kultúrne, hudobné a folklórne festivaly, logistické parky, nákupné centrá, vlakové a autobusové stanice a terminály, parkoviská, areály nemocníc, historické centrá a pamiatkové zóny miest a obcí, kúpeľné centrá a kolonády, námestia a parky miest...
Je vhodný jak do exteriérov, tak do interiérov.
Výhody komunálnych vysávačov Glutton: spoľahlivý, výkonný a veľmi efektívny pomocník, ekologický, tichý a šetrný k životnému prostrediu. Prevádzka stroja bez dodatočných nákladov a bez nákladov na pohonné hmoty.

 

V súčasnej dobe je vysávač Glutton® Elektric vyrábaný v dvoch prevedeniach:
- Glutton® 2211 Elektric – základní model
- Glutton® 2411 Elektric – model s možnosťou rozšírenej výbavy