Vonkajšia čistiaca technika

Spoločnosť UNIKONT SLOVAKIA spol. s r.o. je v komunálnej sfére známa predovšetkým ako výhradný dovozca produktov značiek Hako a Multicar, ďalej ako dodávateľ zimných a letných nadstavieb Epoke, Trilety a ABM TECHNOLOGY.

Najvýznamnejšou súčasťou ponuky komunálnej techniky spoločnosti UNIKONT SLOVAKIA dlhodobo tvoria ľahké úžitkové vozidlá a nosiče nadstavieb Multicar, vrátane najnovšieho modelu Multicar M31 a všestranné nosiče nadstavieb Hako Citymaster. Tieto mnohostranne využiteľné komunálne vozidlá Multicar a Hako Citymaster sa stali neodmysliteľnými pomocníkmi pri upratovaní a údržbe v mestách a obciach a sú zárukou špičkovej nemeckej kvality, čo sa odráža na jej vysokej obľube u nás aj vo svete. Vozidlá značky Hako a Multicar je možné využiť v komunálnej sfére, odpadovom hospodárstve, stavebníctve, poľnohospodárstve a záhradníctve, priemyslu a mnohých ďalších odboroch.

Hlavnými výhodami komunálnej techniky Multicar a Hako Citymaster je okrem bezkonkurenčnej kvality práve vysoká variabilita a univerzálnosť využitia vozidiel vo všetkých ročných obdobiach. Vozidlá Multicar a Hako Citymaster majú veľmi širokú škálu využitia, než len ako komunálne vozidlá. Medzi voliteľné nadstavby patria okrem iného radlice, sypače, kefy, umývacie lišty, kropičky, vodné cisterny, lisy na odpadky a ďalšie.

V roku 2014 UNIKONT SLOVAKIA spol. s r.o. rozšíril svoju ponuku o žaciu techniku značky AS Motor, ktorá sa špecializuje na mulčovaciu techniku pre nasadenie v ťažkých podmienkach a diaľkovo ovládané mulčovače Timan.

Kvalita všetkej poskytnutej komunálnej techniky a vysoká úroveň servisu s garanciou servisného zásahu do niekoľkých hodín a poskytovanie komplexných služieb zákazníkom sú našou prioritou.

Komunálne multifunkčné nosiče

Výrobca multifunkčných/Viacúčelových zametacích strojov

Výrobca posypových nadstavieb

Výrobca zametacích nadstavieb

Výrobca komunálnych nadstavieb

Výrobca komunálnych nadstavieb

Výrobca komunálnych nadstavieb

Komunálny elektricky vysávač