Vnútorná upratovacia technika

UNIKONT SLOVAKIA  spol. s r.o. je lídrom medzi dodávateľmi upratovacej  a čistiacej techniky. Za dobu svojej existencie sme pomáhali riešiť problémy s upratovaním a čistením vo viac ako 5 000 firmách. Kladieme dôraz na kvalitu dodávanej čistiacej techniky, vysokú úroveň servisu a poskytovanie komplexných služieb zákazníkom. Čistiace a upratovacie stroje od nás smerujú do všetkých odvetví priemyslu, služieb a obchodu.

Medzi klientov spoločnosti UNIKONT SLOVAKIA spol. s r.o. patria obchodné reťazce, veľké nadnárodné korporácie a celý rad malých a stredných firiem z mnohých odborov. Klienti si môžu vybrať zo širokého portfólia upratovacej techniky - od podlahových umývacích strojov, zametacích a leštiacich strojov, profesionálnych alebo priemyselných vysávačov až po upratovacie pomôcky a chémiu od popredných svetových výrobcov, ako je Hako, Powerboss, Wieland, Ribo, Ghibli alebo Duplex. Vysoká kvalita spoločne s jednoduchou obsluhou a údržbou týchto upratovacích strojov ich radí medzi najefektívnejšie a najviac žiadané.

Vytvorenie bezplatnej optimalizácie riešení krátkodobých a dlhodobých prenájmov čistiacich strojov, poskytovanie celého radu finančných služieb, garancia servisného zásahu do niekoľkých hodín - to všetko je samozrejmosť, na ktorú sú dnes naši zákazníci zvyknutí.