KARIERA

Volné pracovné pozície :

ASISTENT/KA obchodného oddelenia

Aká bude Vaša náplň práce?

Zaistenie kompletnej administratívnej a organizačnej podpory pre obchodné oddelenie
Zadávánie dát do interného CRM a ďalších systémov
Príprava podkladov pre jednania
Vybavovanie korešpondencie
Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi
Riešenie neštandardných situácií
Komunikácia s dodávateľmi v AJ nebo v NJ
Spolupráca na projektoch a zákazkách v rámci spoločnosti a ďalšie samostatné úlohy

Čo by mal náš nový kolega/kolegyňa spĺňať?

SŠ/VŠ vzdelánieí
Znalosť práce na PC (MS Office)
Príjemné vystupovanie
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
flexibilita
Dobré organizačné schopnosti
Pozitívne a logické myslenie
Chuť učit sa nové veci
Skúsenosti na podobnej pozícii vítané, nie sú však podmienkou
VP sk. B
AJ alebo NJ na veľmi dobrej úrovni
Znalosť SW Helios Orange výhodou
Vhodné aj pre absolventov

Čo ponúkame?

Zázemie úspešnej spoločnosti
stravenky
firemné akcie a daľšie zamestnanecké výhody
Mobilný telefon
Príjemné pracovné prostredie v menšom kolektíve

Dátum nástupu: najlepšie ihneď/dohodou

REGIONÁLNY OBCHODNÝ MANAŽÉR

Popis pozície:

- predaj a prenájom podlahových a zametacích strojov významných značiek, predevšetkým strojov značky Hako – svetovej jednotky v oblasti upratovacej a čistiacej techniky
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- vedenie obchodných jednaní od ponuky po konečnú realizáciu obchodu
- analýza potrieb zákazníka, hľadanie a navrhovanie najvhodnejšieho riešenia
- komunikácia so zákazníkmi
- organizácia a osobná účasť na predvádzacích akciách
- odborné poradenstvo v oblasti strojového upratovania
- podieľanie sa na stratégii rozvoja divízie čistiacej techniky
- akvizícia a starostlivosť o pridelený región
- cestovanie v rámci zvereného regiónu

Požadujeme:

- obchodného ducha, orientáciu na výsledok, proaktivitu
- technické myslenie
- prax na pozícii obchodného zástupcu alebo manažéra výhodou
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie, prozákaznicku orientáciu, ústretový prístup
- VP skupiny B
- znalosti práce na PC- spracovávanie ponúk, systému CRM apod.

Ponúkame:

- veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie, mzda nemá horné obmedzenie, záleží len na individuálnej šikovnosti
- získanie cenných znalostí a skúseností na školeniach vo výrobných prevádzkach Hako v Nemecku
- služobné vozidlo
- mobilný telefon
- HPP po zapracovaní na dobu neurčitú
- stravenky
- firemné akcie a ďalšie zamestnanecké výhody
- zázemie stabilnej spoločnosti s významným podielom na trhu

Datum nástupu: nejlepšie ihneď / dohodou

SKLADNÍK - komunálna a čistiaca technika

- manipulácia s tovarom v sklade
- práca s VZV
- uskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- vykládka a nakládka tovaru
- kontrola tovaru pri príjme
- evidencia skladových položiek v systéme firmy /príjem, výdaj)
- odosielanie zásielok dodávateľom
- zabezpečenie dopravy , kuriérskej služby k odoslaniu zásielky
- zodpovednosť za tovar pri vyskladnení a naskladnení
- 1 zmenná prevádzka

Požadujeme:

- vodičské oprávnenie na VZV
- pracovitosť
- spoľahlivosť, lojalita
- fyzická zdatnosť
- samostatnosť
- flexibilita
-zodpovednosť
- uvítame predchádzajúcu skúsenosť na obdobnej pozícii

Ponúkame:

- stravenky
- firemné akcie a zamestnanecké výhody
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- HPP, po zapracovaní zmluva na dobu neurčitú
Pracovisko: Murgašova 922/50, Dubnica nad Váhom
Dátum nástupu: nejlepšie ihneď / dohodou

AUTOMECHANIK / AUTOELEKTRIKÁR

Náplň práce:

- opravy a bežný servis strojov komunálnej techniky popredných svetových značiek (ľahké úžitkové
vozidlá Multicar, stroje na zimnú a letnú údržbu atď.)
Požadujeme:
- vyučenie v obore automechanik, opravár poľnohospodárskych strojov apod.
- prax v odbore výhodou
- manuálna zručnosť
- elektrikárské skúsenosti a diagnostika výhodou
- profesionálne vystupovanie a jednanie so zákazníkmi
- časová flexibilita
- základy AJ nebo NJ výhodou
- zváračský preukaz výhodou

Ponúkame:

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- získání cenných znalostí a skúseností na školeniach vo výrobných prevávádzkach Hako v Nemecku
- stravenky
- HPP, po zapracování zmluva na dobu neurčitú

Nástup: nejlepšie ihneď alebo dohodou

SERVISNÝ TECHNIK – čistiaca technika

Popis pozíce:

- opravy a bežný servis podlahových umývacích a zametacích strojov
- jedná sa hlavne o stroje nemeckej značky Hako, svetovej jednotky v oblasti upratovacej a čistiacej
techniky
- servisná činnosť prebieha prevažne u zákazníkov
- práca v malom, ale zohranom tíme, kde vás zaškolíme a všetko potrebné naučíme
- servisné zásahy u zákazníkov vo zverenom regióne
- práca je vhodná aj pro absolventov

Požadujeme:

- SŠ vzdelanie najradšej technického smeru, alebo SOU, obor autoelektrikár, automechanik apod.

Ponúkame:

- zajímavé finančné ohodnotenie
- získanie cenných znalostí a skúseností na školeniach vo výrobných prevádzkach Hako v Německu
- stravenky
- zázemie stabilnej spoločnosti s veľmi významným podielom na trhu

Datum nástupu: najlepšie ihneď / dohodou

Životopis zasílejte na: kariera@unikont.sk